<oembed><version>1.0</version><provider_name>WORK2019</provider_name><provider_url>https://workconference.fi/work2019</provider_url><author_name>mainrau</author_name><author_url>https://workconference.fi/work2019/author/mainrau/</author_url><title>Local events - WORK2019</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="cqIiyKtTIL"&gt;&lt;a href="https://workconference.fi/work2019/local-events/"&gt;Local events&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://workconference.fi/work2019/local-events/embed/#?secret=cqIiyKtTIL" width="600" height="338" title="&#x201C;Local events&#x201D; &#x2014; WORK2019" data-secret="cqIiyKtTIL" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://workconference.fi/work2019/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Helsinki is full of interesting and fun events during the conference! Maybe some of these events could interest you? Night of the Arts Thursday 15 August 2019 A colorful city festival that features hundreds of big and small art events, with venues ranging from clubs and pubs to the parks and streets of the city. &hellip; Continued</description></oembed>