<oembed><version>1.0</version><provider_name>WORK2019</provider_name><provider_url>https://workconference.fi/work2019</provider_url><author_name>work2019</author_name><author_url>https://workconference.fi/work2019/author/work2019/</author_url><title>General info - WORK2019</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="g0vDeBXYvm"&gt;&lt;a href="https://workconference.fi/work2019/general-info/"&gt;General info&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://workconference.fi/work2019/general-info/embed/#?secret=g0vDeBXYvm" width="600" height="338" title="&#x201C;General info&#x201D; &#x2014; WORK2019" data-secret="g0vDeBXYvm" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://workconference.fi/work2019/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>The WORK2019 conference will be held on 14&#x2013;16 August, 2019 in Helsinki, the capital of Finland. The main venue of the conference is the monumental&#xA0;Finlandia Hall. The WORK2019 keynote speeches and sessions are held in the congress wing of the hall. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Just across the street is the &hellip; Continued</description><thumbnail_url>https://workconference.fi/work2019/wp-content/uploads/sites/6/2018/06/finlandia-talo_nakyma_toolonlahdelta_view_from_toolo_bay_4_photo_eero_venhola-300x202.jpg</thumbnail_url></oembed>